ARCHIV AKTUALIT

Ročník 2018

24.5.2018   |   Ať žijí duchové

S chutí opět do divadla
Členové školního divadelního kroužku pro svou i Vaší zábavu nastudovali divadelní představení plné humoru a písniček. Divadelní hit „ Ať žijí duchové" se bude hráti ve čtvrtek 24. května v MFC

13.4.2018   |   Ředitelské volno

V pondělí 30.4. a 7.5. bude z organizačních důvodů ředitelské volno.

12.4.2018   |   Zápis do 1.třídy

fotky ze zápisu
Děkujeme všem dětem a rodičům za projevenou důvěru k naší škole a přejeme všem, ať hravě zvládnou 1. třídu, ve škole se jim líbí a najdou zde nové kamarády.

5.4.2018   |   Cesta do vesmíru - den otevřených dveří

videopozvánka (KIS Hlinsko)
Děkujeme všem dětem a rodičům, kteří si přišli užít vesmírné odpoledne se spoustou úkolů a zážitků

5.4.2018   |   Dotazníkové šetření pro rodiče žáků 7. – 9. ročníků

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás oslovit s prosbou o spolupráci při realizaci dotazníkového šetření, které je zaměřené na zjišťování potřeb a zájmu rodičů a žáků v oblasti poskytování kariérového poradenství.

Naše

4.4.2018   |   Zápis do 1.tříd

Ředitel Základní školy Hlinsko, Ležáků 1449, okres Chrudim vyhlašuje na čtvrtek 12. dubna 2018 zápis do 1. tříd pro školní rok 2018/2019.
Zápis se uskuteční od 10:00 do 16:00 hodin
U zápisu rodiče předloží:

3.4.2018   |   Přípravná třída na Ležákovce

Základní škola Ležáků Hlinsko pro školní rok 2018/2019 připravuje otevření přípravné třídy základní školy. Přípravná třída je určená pro děti, kterým byl povolen odklad povinné školní

28.3.2018   |   Velikonoce na Ležákovce

Velikonoční náladu přivolali naši parlamenťáci již v pondělí.
Nejdříve začali výběrem stromů a jejich zdobením mašlemi a kraslicemi. Tak se objevil na školním pozemku nový velikonoční druh listnatého stromu zvaný „Šmerkusovník

21.3.2018   |   Trojlístek 2018

Sportovní turnaj se konal ve dnech 7. a 21. března. Soutěžilo se ve třech disciplínách. Tradiční florbal doplnil stolní tenis a stolní fotbálek.
Účstnilo se 30 soutěžících ze druhého stupně. Vše probíhalo pod taktovkou členů školního parlamentu.

20.3.2018   |   Človíčkiáda

Zábavná hodinka s chytrými hlavičkami.
"Pojďme se nezlobit a pohrát si s nejpopulárnější dětskou stolní hrou Člověče, nezlob se!"
Toto bylo heslo úterního odpoledne 20. března. Klub chytrých

12.3.2018   |   Ležákoviny o olympiádě

Letos proběhly 23. zimní olympijské hry, českým sportovcům se jako vždy náramně dařilo a přivezli si s sebou do Česka i nějaké ty medaile.
Tak si ani naše redakce nenechala ujít tento okamžik a připravila pro vás zajímavosti z této akce.
Přejeme vám pěkné

7.3.2018   |   Recitační soutěž - školní kolo

Ve středu 7. března 2018 se uskutečnilo školní kolo recitační soutěže. Školnímu kolu předcházela třídní kola,
kde byli vybráni zástupci z každé třídy, kteří svou třídu reprezentovali. Soutěže se zúčastnilo 20 žáků. Výkony