Děti z dětského domova Pardubice na Ležákovce

28.3.2015

*fotogalerie
*videogalerie
Ležákovku v sobotu 28. března navštívily děti z dětského domova z Pardubic. Dětem se na začátku představil pěvecký sbor Ležákovky „Hlásek“ s pohádkovými písničkami. Školní divadelní kroužek předvedl ukázku z pohádky „Loupežnické koření“ a děti ze školní družiny pak vystoupily s veršovanou pohádkou „Tři přadleny. Celým programem skvěle prováděl“ loupežník“ David Novotný. Na kytaru zahrál Aleš Batelka, který společně s Radkem Chrbolkou a Zdendou Teskou i zazpíval.
Na přání dětského domova si žáci Ležákovky společně se svými učiteli připravili ukázku z výuky matematiky zpestřené o prvky z metody prof. Hejného - zvířátka dědy Lesoně. Děti velice rychle pochopily podstatu zadaných úkolů a zcela na výbornou se zhostily jejich řešení.