TŘÍDNÍ NÁSTĚNKY

Vyberte si třídu, pro kterou chcete zobrazit nástěnku:

Nástěnka třídy 1.A - třídní učitelka Mgr. Plíšková Dana

22.3.2017   |   logopedie

V úterý 28.3. nebude logopedie - účast na Hlinecké notě. Děkuji Kočová

p. uč. Kočová

20.10.2016   |   Výuka bruslení

Ve spolupráci s HC Hlinsko se 1. třídy všech hlineckých škol zúčastní výuky bruslení.
Termíny: (každé úterý) 18.10., 25.10. 1.11., 8.11., 15.11., 22.11.
Organizace: děti přijdou ráno do třídy, společně budeme odcházet v 8:15, dorazit na stadion bychom měli v 8:45, poté se děti přezují do bruslí a od 9 do 10 hodin proběhne výuka bruslení pod vedením p. Schweinfurtera.
Pokud Vám Vaše zaměstnání dovolí, můžete samozřejmě Vaše dítě dovést v 8:45 přímo na zimní stadion.
Po skončení bruslení se po 10. hodině budeme vracet zpět do školy, dětem bude stačit Živá abeceda, žákovská knížka, svačina a pití.
Vybavení na bruslení: vhodné oblečení, čepice, rukavice, helma (může být i na kolo), brusle.
V případě, že brusle neseženete, nebo nemůžete/nechcete kupovat, pan Schweinfurter nabídl několik bruslí k zapůjčení (je však potřeba mi sdělit co nejdříve velikost).
Výuka je ZDARMA.

29.9.2016   |   29.9. - Sportovní den

* fotky z akce
Ve čtvrtek 29.9. 2016 jsme se zúčastnili akce "Měsíc náborů" Fotbalové asociace České republiky, která měla za cíl nabídnout dětem vstup do fotbalového klubu. Akce proběhla na hřišti ve Rváčově, kde bylo připraveno pro děti množství různých her s míči.

27.9.2016   |   27.9. - Patronát - Lišáci a IX.A

* fotky z akce
V úterý 27.9. jsme se my, Lišáci z I.A, tentokrát s našimi patrony z IX. A vydali poslední nejteplejší zářijový den do přírody k Ratajských rybníkům. Ve skupinkách jsme nejprve stavěli domečky pro lesní skřítky z přírodních materiálů, pak jsme si opekli buřty a s plnými břichy a fajn zážitky jsme se příjemnou procházkou zase společně vrátili do školy. Těšíme se na další společné aktivity i s IX. B.

16.9.2016   |   Příchutě krémů (tvaroháčků) během školního roku

Příchutě tvaroháčků (krémů), které si můžete objednat během školního roku 2016/2017

září – jahodovo/banánová
říjen – vanilková