TŘÍDNÍ NÁSTĚNKY

Vyberte si třídu, pro kterou chcete zobrazit nástěnku:

Nástěnka třídy 5.B - třídní učitelka Mgr. Řezníčková Jana

28.4.2017   |   Škola v přírodě - 5. den

odkaz na fotky

Tak a máme konec! Voldemort byl dopaden, indície rozluštěny a poklad nalezen... Děti mají sbalené kufry a všichni hurááá domů :)

27.4.2017   |   Škola v přírodě - 4. den

odkaz na fotky

Poté, co byli někteří z nás ráno zabiti a Voldemort prozrazen jsme tuto hru pro velký úspěch začali hrát znovu. Děti ráno kreslily Pobertův plánek Bradavic. Před obědem si zahrály kouzelnickou tichou poštu. Po výborném obědě a poledním klidu si opět užívaly nové sněhové nadílky na blízké sjezdovce, kde vytvářely zvířata ze sněhu. Nezahálely boby ani sáňky. Po svačině si zapsaly zážitky z dnešního dne do svých deníčků a koleje si rozdělily poslední body z jednotlivých soutěží. Večer děti prošly lekcí společenské výchovy a tance a zakončily ho super diskotékou.

26.4.2017   |   Škola v přírodě - 3. den

odkaz na fotky

Dnes nám celý den krásně chumelí. Ráno děti vytvářely domácí kouzelné skřítky. Po výtečném obědě - svíčkové a polední pauze děti vyrazily do sněhu. Na nedaleké sjezdovce stavěly ze sněhu kouzelné bytosti, skrýše apod. Večer, pro inspiraci na další dny, shlédly úvodní díl Harryho Pottera. Dětem byla představena pravidla hry Voldemort, která bude probíhat až do pátečního odjezdu. Děti musí mezi sebou objevit Pána zla...

25.4.2017   |   Škola v přírodě - 2. den

odkaz na fotky

Dnes jsme měli opět krásný slunečný den. Děti si ráno vyráběly bodovací kartičku, do které jim byly zapisovány body ze zkoušky z kouzelných formulí a přeměňování.  Hra probíhala v blízkém okolí hotelu. Po výborném obědě a polední pauze se děti teple oblékly a vypravily se na cca 4 km dlouhou procházku plnou různých úkolů a nových informací. Po návratu z procházky měla každá kolej za úkol vyrobit si svoje létající koště. Den děti zakončily kouzelnickým turnajem v piškvorkách. Každý den si zapisují nové zážitky do svého deníčku.

24.4.2017   |   Škola v přírodě - Šerlišský mlýn

odkaz na fotky

Dnes jsme v pořádku kolem jedenácté dorazili. Pro děti je na celý týden připraven program v duchu Harryho Pottera. Po výstupu na Masarykovu chatu proběhl zápis do školy Čar a kouzel v Bradavicích. Děti byly pomocí moudrého klobouku rozděleny do čtyř kolejí - Nebelvír, Zmijozel, Havraspár a Mrzimor. Po svačině jednotliví kouzelníci již sbírali body pro své koleje při zapisování předmětů ve škole. Museli přitom čelit Mozkomorům, kteří se jim snažili v zápisu zabránit. Po večeři si každá kolej vytvořila svoji bodovací listinu, na kterou se budou během celého týdne zapisovat nasbírané body.

4.4.2017   |   Informace o škole v přírodě

Termín konání:  24. – 28. 4. 2017
Místo konání:  Hotel Šerlišský mlýn Deštné v Orlických horách 314, 517 91 Deštné v O.h.
Cena: 2350,- Kč ( cena zahrnuje: ubytování, strava 5 krát denně, pitný režim, doprava, celodenní program s profesionálním týmem animátorů, materiální vybavení, oběd navíc v den odjezdu)

- odevzdejte potvrzení o zdravotní způsobilosti dítěte

Předběžný časový harmonogram

* pondělí 24. 4. 2017 odjezd od ZŠ v 8:30 hodin, příjezd na Šerlišský mlýn cca v 10:30 hodin, ubytování a zahájení obědem.

* program začíná v pondělí v 11:00 hodin a končí v pátek obědem. Odjezd v pátek 28. 4. 2017 v 13:00 hodin, předpokládaný příjezd k ZŠ Ležáků Hlinsko v 15:00 hodin.

V den odjezdu paní učitelce, prosím, předejte

* kartičku pojišťovny, očkovací průkaz

* užívá – li dítě léky, odevzdejte je nejlépe v originálním balení, označené celým jménem a přehledem dávkování

24.3.2017   |   Svatý Patrik v V. B

V týdnu od 17. -24. 3. 2017 naši žáci  oslavovali  patrona Irska, sv. Patrika.
Opět jsme společně zezelenali až po uši!
Parlamenťáci připravili soutěž O zelený trojlístek pro žáčky 1. stupně. Obodovali zelenou výzdobu tříd
a sečetli trojlístky. Vítěznou třídou se stala 4. A a byla odměněna velkým zeleným dortem.
Po zásluze byli všichni v zeleném odměněni sladkostmi. Také proběhla soutěž jednotlivců
o nejzelenější model a nejzelenější chutnou svačinu.
I druhý stupeň si užil zelený trojlístkový týden. Chlapci soutěžili v prvním ročníku O zelený trojlístek ve florbale.  Zde zvítězilo družstvo 9. B.
Gratulujeme!

FOTKY Svatý Patrik v V. B

30.1.2017   |   bruslení

Ve čtvrtek 2.2. jdeme bruslit s 5.A a 5.B na zimní stadion. Nevím, jak zdatní bruslaři žáci jsou, proto bych byla ráda, kdyby někdo z rodiny ( například prarodiče) přišel pomoct s vázáním bruslí. Samozřejmě nemyslím ke každému žákovi, ale jen ten, kdo by měl čas a byl doma. Děkuji Kočová - učitelka tělesné výchovy

p. uč. Kočová

6.12.2016   |   Poděkování.

Vánoční těšení se moc povedlo. Děkuji všem za spolupráci.