TŘÍDNÍ NÁSTĚNKY

Vyberte si třídu, pro kterou chcete zobrazit nástěnku:

Nástěnka třídy 5.B - třídní učitelka Mgr. Řezníčková Jana

30.1.2017   |   bruslení

Ve čtvrtek 2.2. jdeme bruslit s 5.A a 5.B na zimní stadion. Nevím, jak zdatní bruslaři žáci jsou, proto bych byla ráda, kdyby někdo z rodiny ( například prarodiče) přišel pomoct s vázáním bruslí. Samozřejmě nemyslím ke každému žákovi, ale jen ten, kdo by měl čas a byl doma. Děkuji Kočová - učitelka tělesné výchovy

p. uč. Kočová

6.12.2016   |   Poděkování.

Vánoční těšení se moc povedlo. Děkuji všem za spolupráci.

0.0.0   |

Prosím všechny maminky, aby byly tak moc hodné a našly dětem, co nejvíce zeleného oblečení a připravily na pátek co nejzelenější chutnou svačinku. Děkuji.

V pátek 24. března zezelenáme až po uši!
Vládu nad školou převezme parta parlamenťáků. Vše proběhne v duchu svátku sv. Patrika. Děti si připomenou populární irskou tradici, kterou poznají v hodinách angličtiny.
Parlamenťáci budou hodnotit třídy 1. stupně: nejvíce zelené - třída, oblečení, nejvíce trojlístků, nejzelenější chutná svačinka.
Druhý stupeň se zapojí též. Chlapci budou v tělocvičně hrát "Trojlístkový turnaj" ve florbale. Každý soutěžící musí mít zelený trojlístek na tváři, každý fanda musí mít zelenou část oděvu nebo zelený doplněk. Těšíme se na trojlístkové řádění!