TŘÍDNÍ NÁSTĚNKY

Vyberte si třídu, pro kterou chcete zobrazit nástěnku:

Nástěnka třídy 6.B - třídní učitelka Mgr. Konečná Milada

29.11.2017   |   Vánoční těšení na Ležákovce

Srdečně zveme všechny rodiče s dětmi a veřejnost na Vánoční těšení na Ležákovce ve středu 29. listopadu od 16 hodin. Těšení zahájí koledami pěvecký sbor Hlásek. Projdete se našimi trhy se spoustou vánočních dílniček, ve kterých si vyrobíte různé vánoční dekorace. Ve stáncích si nakoupíte milé dárečky, ochutnáte spoustu druhů cukroví a dospěláci i medovinku. Malé návštěvníky potěší Mikuláš s andílky a čerty. Společně rozsvítíme vánoční stromeček Ležákovky a tím přivítáme dobu adventní. Příjďte se naladit vánoční atmosférou. Těšíme se na vás na Těšení. :-)

p. řed. Louda

15.11.2017   |   Čtvrtletí

Připomínám: diktáty, kontrolní prověrky, kontrolní slohové práce, literární projekty! Nezapomínejte na pracovní listy!

6.11.2017   |   Hlinecký hrneček

Opět se zúčastníme literární soutěže Hlinecký hrneček-pokusíme se vymyslet, jak by vypadal náš den bez počítače, tabletu a mobilu!!!uf-to bude práce! Odevzdáme 30. 11.!

29.9.2017   |   Upozornění-Čj

Připomínám odevzdávání domácích úkolů v úterý i s podpisem rodičů!

Slohové úkoly plníme a odevzdáváme ve čtvrtek, popř. v pátek!

Burza knih-termíny jsou zapsány v sešitech!

29.9.2017   |   Český jazyk

Devítky znají, připomínám šestkám: pravopisná cvičení, opakovací prověrky, diktáty, testy, projekty-skupinová práce, miniprojekty, kontrolní slohové práce, literární testy a literární tabulky, kontrolní prověrky-domácí úkoly v pracovních sešitech!!

Důležitá je též aktivita při hodinách a smysluplná komunikace!

11.9.2017   |   GO kurz- Daňkovice

Adaptační  kurz pro 6. ročníky proběhl v Daňkovicích.

FOTKY GO kurz- Daňkovice