TŘÍDNÍ NÁSTĚNKA 1.A

DŮLEŽITÉ INFORMACE pro rodiče - forma on-line výuky Google Classroom

Vážení rodiče,

vzhledem k nastalé situaci bychom velmi rádi začali využívat i další dostupné formy on-line výuky – kromě doposud realizované distanční výuky prostřednictvím Třídních nástěnek zřízených na webových stránkách naší školy s možností emailových, či telefonických konzultací. Rádi bychom začali využívat aplikaci Google Classroom, která kromě předávání nezbytných informací umožní udržovat i sociální kontakt v rámci třídního kolektivu.

K tomu však potřebujeme Vaši spolupráci.

-          na email chaloupkova@zslezaku.cz zašlete prosím co nejdříve Vaši aktuální emailovou adresu (nejpozději do 16. 10. 2020),

-          na Vámi zaslaný email odešlu školní emailovou adresu vytvořenou pro Vaše dítě (email s koncovkou zslezaku.cz),

-          v emailu zároveň obdržíte automaticky vygenerované přístupové heslo do školního emailu,

-          do školního emailu se pomocí zaslaného hesla přihlaste a heslo si změňte a zapamatujte si ho (nejsme poté schopni již heslo zjistit).

Co k této formě distanční výuky budete potřebovat:

-          počítač, notebook, tablet nebo telefon

-          přístup na internet

Pokud má kdokoliv z Vás potíže s připojením k internetu nebo nevlastní ani jedno z výše jmenovaných zařízení, napište mi tuto skutečnost do výše uvedeného emailu (rovněž do 16. 10. 2020).

O dalším postupu Vás budu informovat (nejdříve po zaregistrování všech dětí do školního emailu).

p. uč. Chaloupková