První dny u předškoláčků

11. 9. 2024

Tak to jsme my, Včeličky a Čmeláčči. Postupně si zvykáme na nové prostředí školičky a navazujeme kamarádské vztahy. Poznáváme se navzájem, hrajeme si, zpíváme, tvoříme, plníme první předškolní úkoly a užíváme si dostatek pohybu v blízkém okolí školy a tělocvičně. První školní den jsme se společně přivítali a představili. Děti dostaly dárečky s výtvarnými potřebami, své první pracovní sešity a ručně malovaná trička. Hezký předškolní rok nám přišel popřát pan ředitel Tomáš Louda, starosta Miroslav Krčil a vedoucí odboru školství Martin Vtípil. Dětem udělaly radost vstupenkou do hlineckého krytého bazénu a do Vzdělávacího centra Planety Hlinsko. V dalších dnech nás potěšili žáci z 6. třídy, kteří si pro nás připravili prohlídku celé školy. Zároveň nad námi slíbili patronát a my se tak můžeme těšit na další milou spolupráci s našimi staršími kamarády. Přípravné třídy ožily novými předškoláčky, se kterými si ještě užijeme spousty legrace, poznání a zážitků.

p. uč. Albrechtová, p. uč. Hubená