Projekty s podporou

icona odkazuDigitalizujeme školu realizace investice národního plánu obnovy – komponenta 3.1 - V rámci Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi (cíl č.173 a č. 174)

icona odkazuDigitalizujeme školu realizace investice národního plánu obnovy – komponenta 3.1 - V rámci Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi (cíl č.174)

icona odkazuDigitalizujeme školu realizace investice národního plánu obnovy – komponenta 3.1 - V rámci Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi (cíl č.173)

icona odkazuDigitalizujeme školu - realizace investice národníhoplánu obnovy - komponenta 3.1 - V rámci Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi (č.172)

icona odkazuDigitalizujeme školu - realizace investice národníhoplánu obnovy - komponenta 3.1 - V rámci Investice č. 2: Vybavení škol digitálními technologiemi

icona odkazuŠablony I - Moderní vzdělávání ZŠ Hlinsko, Ležáků

icona odkazuDoučování žáků škol - realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy

icona odkazuImplementace Krajského akčního plánu Pardubického kraje II (projekt I-KAP II)

icona odkazuProjekt implementace Krajského akčního plánu Pardubického kraje ii je spolufinancován Evropskou unií rozvoj kariérového poradenství pro žáky

icona odkazuProjekt odborná učebna přírodopisu ZŠ Ležáků, Hlinsko byl spolufinancován Evropskou unií.

icona odkazuProjekt rekonstrukce odborné učebny fyziky a chemie a zřízení výtahu ZŠ Ležáků byl spolufinancován evropskou unií.

icona odkazuProjekt zlepšení kvality výuky na ZŠ Ležáků

icona odkazuImplementace Krajského akčního plánu Pardubického kraje - rozvoj kariérového poradenství

icona odkazuImplementace Krajského akčního plánu Pardubického kraje - Podpora polytechnického vzdělávání

icona odkazuZlepšení kvality výuky na ZŠ Hlinsko, Ležáků