Pohádková stezka

22. 9. 2024

Dne 20. 9. si společně Čmeláčci, Včelky a žáci z 8. třídy užili parádní dopoledne. Osmáci totiž nad našimi předškoláčky drží patronát a rozhodli se jim zpříjemnit první týdny ve škole parádní akcí. Připravili pro své mladší kamarády pohádkovou stezku se zábavnými úkoly. Každý předškoláček byl svěřen do péče svého staršího kamaráda. Společně se tak vydali do okolí školy plnit jednotlivé úkoly. Užili si u nich spousty zábavy, protože kulhat jako pirát, létat jako pták Ohnivák či hudrovat jako čert je opravdu legrační. V cíli pak na děti čekalo překvapení. Ze sladkého pokladu měli všichni velkou radost. Děti navíc dostaly na památku krásné medaile a obrázky. Zábavné dopoledne bylo zakončeno na hřišti, kde si všichni ještě dostatečně zasportovali. Velký dík patří žákům z 8. třídy a jejich paní učitelce Stachurové a paní asistentce Peškové. Děkujeme za zprostředkování nevšedního zážitku pro naše předškoláčky!

p. uč. Albrechtová, p. uč. Hubená