Halloween - projektový den

6. 11. 2023

31.10. si pro nás vybraní žáci druhého stupně společně s paní učitelkou Michaelou Stachurovou připravili aktivity v tělocvičně školy. Aby nám to čekání na pátou vyučovací hodinu rychleji utíkalo, věnovali jsme se ve třídě dopolednímu tvoření. Rozdělili jsme se do dvou skupin. První skupinka tvořila s paní asistentkou kelímkové příšerky a druhá část žáků ve školní kuchyňce zatím vážila suroviny na linecké těsto. Všichni se aktivně podíleli na přípravě a vypracování těsta. V následující hodině se žáci vyměnili, aby i ostatní se zúčastnili všech aktivit u výroby těsta. Po velké přestávce jsme se v kuchyňce sešli všichni, váleli jsme těsto, vykrajovali všelijaké roztodivné tvary a paní učitelky nám to vše upekly.

Odpoledne jsme si naplnili kelímky popcornem a ochutnali halloweenské linecké. Dali jsme ochutnat také paní učitelkám ve škole, paní zástupkyni i panu řediteli. Mňam, to byla dobrota.

Moc děkujeme paní učitelce Stachurové a žákům druhého stupně za úžasné aktivní dobrodružství v tělocvičně.

p. uč. Nosková