Oslava Slabikářů v 1.B

23. 11. 2023

Dnešní den se nesl ve znamení oslav. A že je co slavit :-). Mravenečkové dokončují Živou abecedu a od svých milovaných "školních ochránců" - deváťáků, dostali svou první knihu. Na svůj slabikář si vzpomene mnoho z nás, protože je to většinou první kniha, kterou zvládneme přečíst sami. A ne jinak je tomu i v 1.B. Oslavili jsme, že jsme zvládli písmena S, L, M, P, A, E, O, U, že z nich umíme tvořit slabiky a mnohdy už i první slova. Hurá! Deváťáci nás provedli mnoha úkoly, přezkoušeli nás ze čtení, pogratulovali nám k velkým pokrokům a na závěr jsme si všichni zatleskali. Potlesk však nepatří pouze nám ve škole, ale i našim oporám doma - rodičům :-). Radosti bylo dnes mnoho a důvodů k oslavě také. Jen tak dál! :-)

p. uč. Křikavová