red@zslezaku.cz

ID datové schránky: ntmmmd9

Atletický čtyřboj

25.9.2014
Ve středu 23.9. proběhl již 6. ročník atletického čtyřboje o pohár ZŠ Ležáků Hlinsko. Žáci šesti škol z Hlinska a okolí soutěžili ve čtyřech disciplínách, běhu na 60m, skoku dalekém, vrhu koulí a závěrečném běhu na 800m, respektive 1000m.Za pěkného slunného počasí se 12 čtyřčlenných družstev utkalo o putovní pohár, který z loňska obhajovala ZŠ Resslova. Letos se celkovým vítězem stala ZŠ Proseč, která přijela velmi dobře připravena a vyhrála jak v kategorii mladších žáků, tak i v kategorii starších žáků. V mladší kategorii se na druhém místě umístila ZŠ Kameničky a třetí skončila pořádající škola ZŠ Ležáků. Ve starší kategorii byli výsledky velice vyrovnané a kromě suverénní ZŠ Proseč se o další umístění strhl velice lítý boj a s minimálními bodovými rozdíly se nakonec ze druhého místa radovali žáci ZŠ Resslova a třetí místo vybojovali žáci ze ZŠ Trhová Kamenice.
6. místo ZŠ Resslova Hlinsko 5779 bodů.
Všichni závodníci si vyzkoušeli po prázdninách atmosféru atletických závodů, zjistili své rezervy a celý rok se mohou tvrdě pracovat na své fyzické kondici a připravovat se na letní část sezóny, kdy tradičně probíhá olympijský desetiboj OVOV.
Na závěr bychom chtěli poděkovat všem zúčastněným školám, pogratulovat vítězům a ostatním závodníkům popřát hodně úspěchů v ostatních sportovních odvětvích.
Michal Rakouš, ZŠ Ležáků Hlinsko

Právě se děje

8.5.2024

Vítězný drive 2024 - charitativní turnaj

Srdečně zveme všechny na charitativní turnaj na podporu praktických a speciálních tříd ZŠ Ležáků "VÍTĚZNÝ DRIVE 2024" , kter